Pashagaming QR Kod İle Ödeme Nereden Yapılıyor

QR kod ile ödeme yöntemini, pashagaming sitesine bu yöntem ile para transfer işlemini gerçekleştirmek istiyor iseniz, kullanacağınız ilk bölüm, çalıştığınız site olacaktır. Pashagaming yeni giriş adresi pashagaming49 üzerinden ana sayfayı kullanıcı hesap bilgileriniz ile açmalısınız. Yani giriş yap butonu üzerinden, kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girmeniz, siteye kendi kullanıcı profiliniz ile giriş işlemini gerçekleştirmelisiniz. Pashagaming QR kod ile ödeme yönteminde ilk aşama, site ana ekranının kullanılmasıdır. Ana ekranın en alt bölümüne baktığınızda, QR kod ile para şeklinde, yeşil zemin üzerinde beyaz harfler ile yazılmış bir buton olduğunu göreceksiniz. Transfer işleminde kullanacağınız ilk bölüm burasıdır.

Pashagaming QR Kod İle Mobil Ödeme

Siteye QR kod yöntemi ile para transfer işleminde ilk aşama ya da kullanacağınız ilk bölüm, yukarıda bahsedildiği gibi pashagaming yeni giriş adresi pashagaming49 olacaktır. Kullanıcı profili ile giriş yaptıktan sonra, ana sayfayı açmanız, en alt bölümde QR kod ile para yazısı üzerinden seçim işlemini yapmanız gerekecektir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, ikinci bir cihaz üzerinden ya da elinizde bulunan cep telefonu üzerinden, mobil bankacılık sistemine giriş yapmalısınız. Pashagaming Mobil bankacılık sisteminden özelliklere göre, QR kod ile para yatır ya da para çek bölümünü açmalı ve QR kod yöntemini bulmalısınız. Sistemin ilk açılışı ya da işleyiş aşaması bu şekildedir.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme Şekli

Öncelikli olarak yukarıda bahsedildiği gibi, pashagaming49 adresi üzerinden site sayfasını açmalı, QR kod ile para bölümü üzerinden seçim işlemini yapmalısınız. Daha sonra mobil bankacılığa giriş yapmalı, para çek bölümünü ya da doğrudan hazırlanmış ise, QR kod ile transfer bölümünü seçmelisiniz. Göndereceğiniz para miktarını yazdıktan ve bu para miktarının çekileceği hesap konusunda seçim işlemini gerçekleştirdikten sonra, ekrana, cep telefonu ekranına bir QR kod okuyucu çıkacaktır. Bu açık haldeyken hemen siteye dönüş yapmalı, yukarıda bahsedildiği gibi, QR kod ile para yazısı üzerine tıklanmalı ve para transfer işlemini yapacağınız bankanın ismi seçilmelidir. Müşteri temsilcisi ekranlara anında bir QR kod gönderecektir. Cep telefonu ekranı, bilgisayar ekranlarına müşteri hizmetleri tarafından gönderilen QR kod üzerine tutulmalı, okutma işlemi yapılmalı ve işleme onay verilmelidir.

Pashagaming QR Kod İle Ödeme Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Para transferi işleminin QR kod yöntemi ile gerçekleştirilmesinde, işleminin tamamlanması ve paranın kullanılır hale gelme süresi, işlem yoğunluğuna göre 5 dakika ve 15 dakika aralığında değişiklik göstermektedir. Pashagaming QR kod ile ödeme yöntemini kullanmanız durumunda, para transferi işleminin tamamlanmasının maksimum süresi, 15 dakika olacaktır. 15 dakika sonra bu yöntem ile gönderdiğiniz parayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir